KONST / Litografier / Litografier 12634523
nr 1263 4523
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Litografier, 12 st, 250 upplaga, signerad, fåglar, bladets mått: 57x45, lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:12:29
28/6 21:26:59
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth